Radu Marian, despre relația cu Dumitru Vangheli: „Am copilărit într-o ogradă”
Deputatul PAS Radu Marian a declarat că a „copilărit într-o ogradă” cu Dumitru Vangheli, șeful demis al Moldatsa, despre care ZdG a scris că a inclus informații false în CV-ul cu care a câștigat funcția. Declarațiile au fost făcute pentru jurnaliști vineri, 26 iunie, în urma ședinței Parlamentului. Anterior, deputatul a recunoscut că el a fost…